بازگشت به راهنمای هرمس کالا

همه سفارش‌های شما از هرمس کالا ضمانت هفت روزه بازگشت دارند. شما می‌توانید کالاهای خریداری‌شده از هرمس کالا را طبق رویه‌های بازگشت کالا به علت‌هایی مثل ایراد فنی یا ظاهری و مغایرت محصول، مرجوع کنید. ایراد فنی کالای دارای ایراد فنی یا ظاهری در صورت تایید ایراد از سوی کارشناس فنی هرمس کالا، تا هفت روز بعد از تحویل به مشتری قابل‌بازگشت هستند. به‌عنوان مثال اگر یک کالای برقی روشن نشود، این ایراد، فنی محسوب می‌شود. به‌طور کلی ایراد فنی شامل مشکلاتی است که در قطعات یا اقلام همراه کالا وجود داشته و امکان استفاده از آن را مختل می‌کند. تبصره: کالاهایی که به دلیل عدم استفاده صحیح کاربر آسیب (ظاهری یا فنی) می‌بینند، شامل رویه‌های مرجوعی هرمس کالا نمی‌شوند. همچنین در مورد کالاهای برقی هرگونه نوسانات برقی که منجر به آسیب به دستگاه شود شامل پوشش گارانتی ده‌روزه نمی شود. ایراد ظاهری برای گزارش ایراد ظاهری کالای خریداری‌شده، حتما باید تا ۲۴ساعت پس از دریافت کالا اقدام کنید و پس از این بازه، امکان ارسال درخواست مرجوعی وجود ندارد. ایراد ظاهری می‌تواند شامل مشکلاتی مثل خط و خش، شکستگی و ... باشد. تبصره: کالاهایی که به دلیل عدم استفاده صحیح کاربر آسیب (ظاهری یا فنی) می‌بینند، شامل رویه‌های مرجوعی هرمس کالا نمی‌شوند. مغایرت مرجوع کردن کالا به علت مغایرت، در صورتی امکان‌پذیر است که کالا از نظر مشخصات فیزیکی یا فنی با اطلاعات وب‌سایت مغایرت داشته باشد. به این معنا که کالای خریداری‌شده مشخصاتی متفاوت با اطلاعات درج‌شده در جدول مشخصات هرمس کالا داشته باشد یا اقلامی را که در جدول مشخصات به عنوان اقلام همراه ذکر شده، به همراه نداشته باشد. برای درخواست مرجوعی کالاها توجه داشته باشید: * کالا باید در شرایط اولیه باشد و لیبل روی کالا حفظ شده باشد. * برای بازگشت کالاها، قرار گرفتن کالا در جعبه و بسته‌بندی اصلی خود الزامی است. * کالاهایی که به دلیل عدم استفاده صحیح کاربر آسیب (ظاهری یا فنی) می‌بینند، شامل رویه‌های مرجوعی هرمس کالا نمی‌شوند.

تمام کالا های هرمس کالا به جز دسته کاغذ و مقوا شامل ضمانت هفت روزه بازگشت کالا هستند.

در موارد زیر امکان استفاده از گارانتی هرمس کالا وجود دارد: 1- ایراد فنی 2- مغایرت کالای تحویل‌شده با اطلاعات مندرج در وب‌سایت 3- ایراد ظاهری (خط‌‌‌و‌خش، شکستگی، خوردگی و...) موارد اعلام‌شده باید طی هفت روز و مطابق با شرایط ذکرشده در رویه سرویس خدمات پس از فروش هرمس کالا باشد.

آسیب‏‏‌دیدگی باید حداکثر طی ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا، به پشتیبانی هرمس کالا اطلاع‌رسانی شود. از آنجا که هرمس کالا بسته‌بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات را تضمین می‌کند، تحویل به هر یک از شرکت‏‏‌های حمل‌ونقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله به این معنی است که بروز هرگونه حادثه در هنگام حمل و تحویل، به عهده شرکت حمل‌ونقل است و هرمس کالا تنها در صورت تایید شرکت حمل‌کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند. این سرویس اشکال‏‏‌های فنی و ظاهری را (شکستگی، خط و خش و مانند آن روی بدنه کالا و قطعات تزئینی) که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، شامل نمی‏‏‌شود.

درصورتی که از مرجوع کردن کالا اطمینان دارید، ابتدا باید با مرکز تماس هرمس کالا ارتباط برقرار کنید تا امکان مرجوعی توسط کارشناسان بررسی شود.